vtipy o ženách a mužích

stránka: 1 2

vtipy o ženách a mužích

Dcerka se dívá na maminku,jak si nanáší pleťovou masku.,,Proč to děláš?"ptá se jí.,,Abych byla krásná!"odpoví maminka.Za chvíli si masku sundavá a dcerka se ptá:,,Vzdáváš to?"

žena za volantem je jako hvězda na nebi.Vy jí vidíte,ale ona vás ne.

Anicka je poprve s maminkou na opere a pta se:mami, proc ten pan hrozi te pani hulkou? a maminka odpovi: on nehrozi ale diriguje. A Anicka tak proc ta pani tak hlasite krici?

Potkají se dvě kamarádky a jedna povídá té druhé: "Už jsi někdy pozorovala svého muže při souloži?" "Jo, párkrát jo." "A jak se při tom tváří?" "Ale, stojí ve dveřích a blbě čumí."

V kině: Můžu tě políbit? Mě? Vždyť jsem tě teď vykouřila. Mě???!!!

vtipy o ženách a mužích

Jaký je rozdíl mezi 20-tiletou, 30-tiletou a 50-tiletou ženskou? 20-tiletá se zahrnuje láskou 30-tiletá se zahrnuje květinami 50-tiletá se zahrnuje buldozerem

Pokud muži povídají o sexu ženám, tak je to sexuální obtěžování. Pokud ženy povídají o sexu mužům, tak je to 90 korun za minutu.

"Zčervenalo mi oko, pane doktore. Nemůže to být třeba od přílišného sexu?" "To je možné." Zapřemýšlí se doktor. "Jestliže máte prázdnou nádržku, tak vám bliká kontrolka."

"Pane doktore, mě všechno hrozně bolí!" Sáhne si na nos..JAU...na rameno....JAU....na nohu....JAU. Doktor povídá: "To bude, slečno, tím, že máte zlomený ukazováček!"

vtipy o ženách a mužích

Víte, kdo má největší úbytek váhy během dne? Ženská: ráno je to kráva, v poledne slepice a večer brouček.

On: "Miláčku, řekni upřímně, byl jsem první?" Ona: "Proč se mně na to každej ptá?"

Dvě přítelkyně se odpoledne sešly, aby si trochu pokecaly a než se nadály, byla půlnoc.

Na co myslí ženy při souloži, když leží na zádech? Milenka: Miluje mne či nemiluje? Prostitutka: Zaplatí nebo nezaplatí? Manželka: Vymalovat či nevymalovat?

vtipy o ženách a mužích

"Poslechněte, pane, jak tak na vás koukám, vy jste tak podobný mé ženě, jako byste jí z oka vypadl, až na ten knír." "Ale já žádný knír nemám!" "No právě, moje žena ano."

Vite jak ma vypadat idealni zena? Jeden velkej zub (asi tesak) a plocha hlava. Proc? O zub si oteverete pivo a na hlavu ho postavite.

Co maji spolecneho zena a hurikan? Kdyz prijdou, jsou oba zhavi a vlhci. Kdyz odchazeji, berou s sebou Tvuj dum a auto.

Přijde žena k doktorovi: "Pane doktore, cítím se špatně." Lékař jí radí: "Každé ráno nalačno vypijte jedno syrové vajíčko." "Pane doktore, ale já vajíčka nesnáším." "A kdo po vás, proboha, chce, abyste je snášela?"

vtipy o ženách a mužích

Přiběhne žena na policii: - Znásilnilo mne dvanáct chlapů! - Uklidněte se, my je všechny najdeme. - Není třeba, stačí mi třetí, osmý a jedenáctý!

Manžel leží večer na posteli a poslouchá svou ženu, která stojí před zrcadlem, prohlíží si své tělo a mrmlá: "Pleť pomačkaná, prsa vytahaný, zadek jako vymačkanej pomeranč, křečový žíly, vlasy mi nedržej, jsem fakt děsná!" Zoufale se otočí ke svému muži s očekáváním alespoň nějakého povzbudivého slovíčka a z lůžka se ozve: "Zrak máš miláčku v naprostém pořádku."

Potkají se dva přátelé: "Tak co je nového?" - "Oženil jsem se." - "Gratuluji!" - "Ale manželka je mnohem starší než já." - "Přijmi mou soustrast:" - "Ale vyženil jsem vilku." - "Gratuluji!" - "Bohužel, ta mi shořela." - "Přijmi mou soustrast." - "Spolu s mou ženou." - "Gratuluji!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist