stránka: 1 2

vtipy o zvířatech

Víte proč je slon v zoo. Protože prdí a smrdí.

Ryba se z posledních sil dostane z rybářské síti doplave pod kámen a zapne mobil a zděšeně čte, vítejte spátky v síti.

Jsou dvě blechy na půlce zadku a ta jedna povídá té druhé: " hele, jestli to nepřeskočíme, tak jsme v prdeli !" :DD

Šli dva ježci stanovat k řece a začlo se stmívat, tak šli spát a vnoci se jeden jezek probudí že potřebuje na wc tak šel na wc a z řeky vyleze krokodýl a chce ho přepadnout. Ježek ho zabije a jde spát. Ráno se oba dva probudi a ten ježek na toho druhého "hele já mám spacák lakoste" :D :D :D

Víte jak se říká ptákům co odlítají na jih ????? Nevíte ??? Nashledanou!!!!!!!! :-D

vtipy o zvířatech

Potká stará želva mladou a povídá Ahoj, kde máš krunýř a mladá na to : áááále utekla sem z domova...:D

Letí vrána a krákorá si krá...krá,a že už bylo šero "PRÁÁÁSK" vletěla do stromu! po chvíli se zvedne otřepe se a zkouší znovu haf...mňau...kuku...! Sakra jak to bylo ????

Král zvířat dá vyhlásit aby nikdo nesral do lesa, ale do kadibudky za lesem. Jednou se vraci medved z mesta a uz to nevydrzi a ulevi si u stromu a stolici radeji vezme do ruky a prilozi na ni druhou tlapu. Potka ho zajic a rika: Medvede co mas v te ruce? a medvet odvetil: Chytil jsem motyla, zajic: Tak mi ho ukaz! medved: Tak jo! odendal ruku a rika: Je on se posr*l!

Jde slon a slapne na zabu. Ty se z toho vykulej oci a slon rika "to cumis co mam novy tenisky!!!"

vtipy o zvířatech

Jde tak hajnej po lese s pytlem na zádech a potká vlka. Povídá mu: "HELE VLKU, PROSÍM TĚ, NEMOHL BYS MI POHLÍDAT TADY TEN PYTEL, JÁ SI JEN MUSÍM ODSKOČIT..., ALE NE, ŽE HO OTEVŘEŠ!!! Vlk souhlasí a pytel hlídá. Hajnej se však dlouho nevrací, zvědavost vlkovi nedá a pytel otevře. Tam uvidí nádhernou mladou zaječici. Chtíč vlka samotáře je silný a tak si s ní užije a vrátí ji zpátky do pytle. Za chvilku se vrátí hajnej a vlk, aby nebylo pochyb, se hajnýho ptá: "COŽE V TOM PYTLI VLASTNĚ NESEŠ... ??? A hajnej na to: "AAALE, ZAJECICA MA AIDS, TAK JI JDU UTOPIT...

Jde Králíček do města přes dva lesy. Před prvním lesem je cedule a na ní je napsáno: před vstupem do lesa si namažte prdel touto olejničkou. Králíček na to nedbá a jde dál a nic si nenamazal. V lese potkal medvěda a ten mu strčil péro do prdele. Králíček jak má ošoupanou prdel tak ani moc nemůže chodit. Ale na konec došel až k druhému lesu. A tam je další cedule: Namažte si ruce touto olejničkou. Králíček jak měl ošoupanou prdel tak už na to dbal protože měl strach. Tak si namazal ruce a šel dál. Potkal medvěda a ten mu ho strčí do držky. A králíček máchal rukama a nemoh mu ho vyndat protože měl naolejovanné ruce.

Jde myslivec po poušti a vidí velrybu na stromě. Říka jí velrybo já tě zastřelím a velryba na to: Klidně můžeš, já mám kytaru!

Sloni sehnali pytlík travky. Celí nedočkaví ho otevřou a jeden říká: "Frajeři sme v prdeli, protože nemáme prsty. Jak si smotnem brčko?" Tak poprosili ježka, ať jim ty brka umotá..... Za půl hodinky se vrátí, ježek vychechtanej nohama vzhůru a po mařeně ani pára... "Ježku, ty zmde, kde je naše tráva?" Ježek jen otevře oči a říká: "Táhněte do pdele šedý mraky!!"

vtipy o zvířatech

Je slon a na nem je tisic mravencu. Slon se otrese a vsichni mravenci spadnou, jen jeden mu zustane u krku. A ostatni mravenci na nej ze zdola rvou .... "Ferdoooo! uskrt ho!!!!"

Potkají se dvě kočky a první povídá: "MŃAU" a druhá "MEEE" prvni: "CO TO POVÍDÁTE" druha: "UČÍM SE CIZÍ JAZYKY"

Přijde ježek do lékarny a chce 90 kondomů. Dvě veverky za pultem se na sebe podivají a zachichotají se. Ježek je zpraží drsným pohledem: "92!".

Víte co se stane s krávou po pěti letech života? Bude jí šest

vtipy o zvířatech

Utíká zajíc a druhý se ho ptá proč. "Ministerstvo nařídilo uříznout všem zajícům třetí ucho!" - "Ale vždyť my máme jen dvě uši?" - "To vím, ale oni jako obvykle napřed řežou a pak teprve počítají!"

Lekce pro tento den: Ctyri cervi byli umisteni do ctyr nadob. Prvni nadoba obsahovala alkohol, druha cigaretovy kour, treti sperma a ve ctvrte byla puda (zeme, hlina..). Po jednom dni cerv v alkoholu byl mrtev, stejne tak cerv v cigaretovem kouri a ve spermatu. Pouze ctvrty cerv v pude prezil. Pouceni: pokud budes pit, kourit a mit sex, nebudes mit cervy !

Leze slon na strom a jde okolo medved a pta se: Slone proc lezes na ten strom?? Pac ja mam rad jablicka.... ale slone ty lezes na borovici?? No ja je mam v kapse....

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist