stránka: 1 2

ženy 50

baví se dva týpci na balkonech a ten jeden říká ,,člověče moje žena je anděl,, a ten druhý říká ,,joooo???hm tak to jsi v klidu viď??protože ta moje stíhačka ještě žije,, :-D

zena - Ahoj. muz - Konecne. Uz jsem se nemohl dockat. zena - Ja odjizdim ! muz - To snad ne ?! zena - Myslel jsi na me ? muz - Ano, na kazdem kroku. zena - Byl jsi mi neverny ? muz - Blaznis. zena - Tak ja tu zustanu. Pravdu se dozvis prectenim tohoto rozhovoru zdola nahoru!!!!

Nikdy nevěř třpytu v očích ženy, to jen sluneční paprsky prosvítají její hlavou.

Inzerce: Hledám ženu s traktorem. Značka: Foto traktoru nutností.

Zvoní telefon. Mlady muz zvedne sluchátko a na druhém konci se ozve: "Ahoj. Tady je Dana. Potkali jsme se pred ctvrt rokem na mejdanu." "Dana? Pred ctvrt rokem???" "Jen si vzpomen! Bylo to u Mirka a po mejdanu jsi me vezl domu. Cestou jsme zastavili a sklopil jsi sedadla. Ríkal jsi mi, ze jsem fajn holka." "Jo, Dana! To jsem rád, ze jsi zavolala. Jak se más?" "Nic moc. Jsem v tom a za ctvrt hodiny si lehnu pod vlak." "Ty ses fakt fajn holka!!!"

ženy 50

Proc ma zena vetsi IQ nez kun? Protoze by si mohla pri myti schodu vychlastat belik s vodou.

Miluje se muž se ženou, muž je nahoře. Žena mu najednou začne sahat na hlavu a muž se ptá: "Co to děláš?" "Hledám rohy, ty miluješ jak ďábel." Milují se dál, teď je ale nahoře ona a on jí také začal hledat cosi na hlavě. Ona se ptá: "Také miluji jak ďábel?" "Ne, jsi těžká jak kráva."

K lékaři přijde muž, zda by neudělal jeho ženě plastiku, že je ošklivá. "Za pět tisíc korun." "To je drahé," praví muž a odejde. Doktor potká náhodně muže za 14 dnů a praví: "Tak já bych tu plastiku udělal o dva tisíce levněji." "Pozdě. Mně už ji hajný za stovku zastřelil."

Jaký je rozdíl mezi ženou a psem? Pes má rád pána a štěká na cizí, kdežto žena naopak.

ženy 50

Víte, proč mají ženy každý měsíc menstruaci? Někde to musí být znát, když vám celý měsíc pijou krev.

Prijde zenska do pizzerie, ze chce pizzu. Prodavac: "Chcete to na 4 nebo 8 dilu?" Zena : "Jen na 4, 8 bych nesnedla."

Proč mají zeny mensí chodidla nez muzi? Je to jedna z těch věcí evoluce, která umozňuje zenám stát blíz ke kuchyňskému dřezu.

Manželé si jednoho dne vyjdou na procházku do ZOO. Zastaví se před klecí s gorilákem a muž povídá své manželce: "Schválně, zkus mu ukázat kozy, co to s ním udělá." Žena mu ukáže prsa a gorilák se v kleci může zbláznit vzrušením. "A schválně, teď mu ukaž buchtu, co bude dělat." Manželka ukáže gorile přirození a gorilák je jako šílený. Lítá po kleci sem a tam, mlátí do skla, slintá, funí. Prostě je úplně mimo. V tom vezme manžel svoji ženu za ruku, otevře klec a strčí ji k nadržené gorile se slovy: "Tak Maruš, a teď mu zkus vysvětlit, že tě bolí hlava!"

ženy 50

Víte co mají ženský v hlavě ? Že ne ?...no přece brouka mozkožrouta ! No a víte co tam dělá ?...no přece chcípá hlady !

Slyšeli jste o tom chlápkovi, kterej nakonec pochopil ženský? Umřel smíchy dřiv, než to stihl někomu říct.

Na silnici tlačí nadávající zpocený muž auto, žena za volantem se ho ptá: "Už můžu povolit tu ruční brzdu?"

Proč mají ženy menší nohy? Aby mohly stát blíž ke sporáku. A proč nosí vysoké podpatky? Aby dosáhly i na zadní plotýnky.

ženy 50

"Musim vam rici pravdu," rika lekar vaznym hlasem panu Lonskemu, "vase zena ma pred sebou uz jen několik dni zivota." "To nevadi, pane doktore, kdyz uz jsem to vydrzel tolik let, tak mne par dni nezabije..."

Policajt zastaví po setmění ženu na kole: "Nesvítí vám světlo, musíte sesednout a kolo tlačit." "To jsem už zkoušela a stejně nesvítilo!"

Manželčin vzkaz: "Miláčku, konečně jsem našla tu důležitou disketu , co jsi tak horlivě hledal. Připevnila jsem ti jí magnetem na lednici, aby jsi na ni nezapomněl!"

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist