stránka: 1

zoofil

Jde hurvínek s máničkou a uvidí dva jak se libaj a manička říka hurvínku co to delaji? a hurvinek oni se straší a manicka říka hurvinku taky me postras tak to teda udelaji a ono se to opakuje a hurvinkovi to leze na nervy a manicka postras mě a hurvínek Bububu ty kozo blbá!!!!!

jakej je rozdil mezi nekrofilnim pedofilem a pivařem?? žádnej, oba mají rádi studenou 10.

Jde holčička v lese a potká cizího pána a pán říká:chceš to strčit tam kde s to ještě neměla?? a holčička povídá: nééé do vočíčka nééé!!!!!

Potkaj se dva bačové a jeden povídá druhému, tak co kde paseš ty krávy támhle za kopcem a ty já tady u kopce no a jak to děláš když máš choutky jako na tamto víš na co. No hele to je jednoduchý večer potmě si dojdu do kravína a tam si ulevim. Moch bych si dneska dojít k tobě do kravína přijít ulevit? Ptá se ho. Jo jasně přijď. Už je vtom kravíně je 1 den 2 den 3 den tak už to bača nevidrží a de se na něj podívat. A řiká mu, "člověče co tady tak dlouho děláš" ptá se ho a on odpoví: "Tak du po tmě a napích jsem se na dojičku a ta pouští až po 10 litrech.

Potkaji se tri mlade slecinky ve vytahu (7, 10 a 15 let). Sedmileta se rozhlizi a povida: "Je, tady na stene je jogurt ..." Na to ji desetileta odpovida: "To neni jogurt, ale muzske sperma...". Patnactileta se taky prida do rozhovoru, natahne prst, nabere, ochutna a povida: "Ale nikoho z baraku!!!!!!!"

zoofil

Víte co dělá zoofilní nekrofilní pedofil v samoobsluze? Osahává zmrzlá kuřata!!!

U doktora: "Pane doktor, může desetiletá holčička otěhotnět?" ptá se malý Pepíček. Nemůže," odpoví mu doktor. "Vyděračka!"

Víš kdo je sadisticky založenej pedofilní nekrofil s úchylkou k zoofilii a se sklonem ke kleptomanii? To je ten co š.ká malý mrtvý pejsky a nevrací obojky

Trosečník doplave na ostrov a zjistí, že tam jsou už několik let další dva. Chovají tam ovce a prý jim nic nechybí. Asi po měsíci se jich ptá: "Kluci a co děláte, když máte chuť na ženskou?" "No co, vybereme si ovci a rozdáme si to s ní." Nový trosečník si teda zajde ke stádu, jednu si vybere a štráduje si to s ní za kopec. Když jde okolo kamarádů, ty se chechtají a popadají se za břicha. "Co je? Vždyť jste říkali že to děláte taky tak?" "No to jo, ale ty sis vybral takovou hnusnou."

zoofil

Jdou 3 upiri do restaurace a cisnik se pta: Co si date? A prvni odpovi: Ja si dam jednu horkou krev. Cisnik se divi, jestli neni nakej divnej, ale pan si preje. Tak se zepta druhyho a ten odpovi: Ja si dam taky jednu horkou krev. Cisnik uz skoro blazni a pta se tretiho a ten odpovi: Ja si dam jednu horkou vodu. Cisnik si oddychne a kdyz to prinese ti dva se ptaj toho tretiho - Na co chces tu horkou vodu? A on vytahne z kapsy pouzitej tampon a rekne. Ja si delam caj!

youvtipy.cz (c) 2008 - Vtipy, vtípky, fórky, srandičky
programy a hry ke stažení zdarma - porse.cz TOPlist